תוספים ממולצים לWordPress

Post date: Jul 12, 2014 5:40:23 PM

Google XML Sitemaps

תוסף מעולה ומבחינתי אחד הבסיסיים שאתם צריכים בבלוג וורדפרס חדש – התוסף גורם בונה באופן אוטומטי מפות אתר, את ההיררכיה שלך מול מנועי חיפוש. מעבר לכך הוא גורם לפוסטים והתכנים החדשים שאתם כותבים באתר להתאנדקס בגוגל בתוך דקות ספורות, פוסט זה למשל שנכתב ממש ברגעים אלו – יתאנדקס בגוגל בעוד 5-10 דקות לכל היותר ויתחיל להופיע במנועי החיפוש ובראשם גוגל.

אם אתם עוסקים בקידום אתרים – הייתי אומר שזה תוסף ממש חובה, הוא יגרום לרובוט של גוגל לבוא לבקר יותר ויותר… (לעמוד התוסף)

All in One SEO Pack

עוד תוסף מעולה שיעזור לכם מול גוגל ומנועי חיפוש בכלל – גם הוא חובה לכל מקדם אתרים. ע"י התוסף הבא תוכלו להגדיר באופן ידני את תגיות ה- META של כל פוסט ופוסט (title, description, keywords), להגדיר URL בהתאמה אישית ועוד המון הגדרות מתקדמות בדף התוסף לאחר שהותקן המערכת שלכם. (לעמוד התוסף)

WordPress.com Stats

תוסף מעולה המוסיף לאתרכם סטטיסטיקה מתקדמת אשר מאפשר לכם לנתח את תנועת הגולשים באתרכם, התצוגה הגרפית דומה מאוד לגוגל אנליטיקס והיא מציגה את הצפיות בפוסטים שלכם על בסיס יומי שבועי שנתי. כך תוכלו לדעת אילו תכנים אוהבים יותר הגולשים באתרכם ולספק להם תכנים בהתאם. מעבר לכך מציגה הסטטיסטיקה גם: מהם הפוסטים הנצפים ביותר באתר באותו יום, אילו מילות מפתח רשמו בגוגל והגיעו דרכן לאתר שלכם, מאיזה אתרים שמקשרים אליכם הגיעו גולשים, על אילו לינקים לחצו באתר שלכם (לאתרים חיצוניים) ועוד.. (לעמוד התוסף)

Facebook Share Statistics

עוד תוסף סטטיסטיקה מעולה הפעם לזיהוי מגמה ויראלית במדיה החברתית. תוסף זה סוקר באופן אוטומטי את פעילות הפוסט שלכם בפייסבוק. הוא יושב מאחורי הקלעים (בממשק הניהול שלכם) ומספק לכם נתונים עבור: כמה אנשים שיתפו את הפוסט שלכם בפייסבוק, כמה עשו "לייק", כמה תגובות בפייסבוק היו בסך הכל על השיתופים העל קירות של אנשים ובסופו של דבר מסכם את סך נפח הפעילות של כל פוסט ופוסט בפייסבוק ועד כמה הוא היה ויראלי ברשת החברתית החזקה בעולם. (לעמוד התוסף)

Facebook Like Button

מוסיף בקלות את כפתור "הלייק" המפורסם של פייסבוק אל תוך הבלוג שלכם, ללא שום צורך להתעסק עם הקוד, ללא תורך בהורדה…בעצם להתקין והזה הכל, כפתור הלייק החדש נהפך לחלק אינטגרלי מהפוסט שלכם. אם ברצונכם לדעת עוד אודות כפתור הלייק והיתרונות שלו – מוזמנים לקרוא בפוסט הזה. (לעמוד התוסף)

Nice bookmarks

תוסף מאוד ידוע שמוסיף בסוף כל פוסט שלכם אייקונים לשיתוף באתרי המדיה החברתית המובילים – פשוט בקליק אחד. בדף הגדרות התוסף תוכלו להגדיר אילו אתרים אתם רוצים שיופיעו (פייסבוק, טוייטר, גוגל באזז וכו'…). תוכלו להוסיף לו כיתובים, ובכלל.. זה מוסיף הרבה לבלוג הן מבחינה ויז'ואלית והן מבחינה ויראלית. (לעמוד התוסף)